| MassEffect a răspuns:

Mass-tech este un produs foarte bun plus ca re 10 g de creatina la fiecare porti, deci recomnd Mass-tech.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alea nu sunt proteine. Sunt weight gainere + vitamine + creatina.

Recomand intai sa inveti ce inseamna fiecare is apoi sa-ti cumperi ce-ti trebuie ( ce-ti lipseste din alimentatie )

| AntrenorFitness a răspuns:

Pentru a te ajuta, spune-mi ce varsta, inaltime si greutate ai. Doar asa iti pot spune care ti se potriveste cel mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru AntrenorFitness):

19 ani, 1.82, 65 kg.

| AntrenorFitness a răspuns (pentru anonim_4396):

Pachetul acesta http://www.megaproteine.ro/......Musculara/ ai gainerul, ai vitamine si minerale si ai creatina. E perfect pentru tine!

| MassEffect a răspuns:

In primul rand ce greutate si inaltime ai?

| butuc55 a răspuns:

Bogdane parerea mea este sa faci muschi natural altfel o sa se vada fibra pe tine + ca iti zic eu ca si daca scrie 100% natural nu este asa.
parerea mea
Bafta in cea ce iti doresti...