| RedBloodyZz a întrebat:

ma m apucat de sala fac de vo 1 luna si pana acum doar cu alimentatie ma m gandit sa cumpar amino liquid de la weider, dar de restul trebuie sa aleg dintre http://www.megaproteine.ro/......musculara/ si http://www.megaproteine.ro/......musculara/ nu stiu care sunt mai bune dar mai bine dau un ban si am calitate.Detaliati va rog, sau sa iau prima data doar liquidu si niste multivitamine de la On de 180 de tablete, si dupa sa iau separat pachet masa + creatina.Un raspuns ajutator primeste funda.

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

E ok si asa, se completeaza unele pe altele.

6 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Oricare dintre cele 2 pachete este o alegere buna fiind niste firme de top, cu o calitate inalta, daca vrei o parere eu prefer BSN, fiecare cu ce este obisnuit sau alege pe diferite criterii.Deci poti sa iei pachetul impreuna cu amino si vitaminele sau separat, este indiferent, dar pentru rezultate mai bune ar merge toate simultan.

| RedBloodyZz explică (pentru SiLaS):

Pai ma.m schimbat mi-a recomandat un baiat Phase 8 + gaspari 8000 amino + c4 +Arnold iron mass ca gainer.

| RedBloodyZz explică (pentru RedBloodyZz):

Merci mult pastram legatura? un sfat una alta :*

| SiLaS a răspuns (pentru RedBloodyZz):

E ok si asa, se completeaza unele pe altele.

| RedBloodyZz explică:

Ma gandeam sa iau astea separat http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-4-5kg/ dar nu stiu sigur astept parerile voastre pot lua si separat nu neaparat pachet cum sunt alea de sus, am auzit ca din zer sunt foarte bune.