| AndrewApple a întrebat:

Am 65 kg la înălțimea de 1.80. Sunt slăbuț as vrea sa mai pun pe mine. Vreau și eu o metoda de crescut în greutate rapid, am incercat sa mănânc mult, dar nu prea da roade. Cel mai bun răspuns are funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

Ce coincidenta... Am fix aceeasi inaltime si greutate cu tine insa pe mine nu ma deranjeaza. Tot ce ar mai trebui sa fac eu ar fi niste muschi ca is ca firav laughing