| Trinity a întrebat:

am avut nervi in seara aceasta si am fumat vo 5 tigari repede una dupa alta si acu ma simt rau, adica sunt ametit, cum as putea sa scap de starea aceasta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Iesi la o plimbare afara, sa te racoresti un pic iar daca iti e tare rau, imi bine bea un ceai si stai intins in pat. Iar data viitoare cand ai nervi, mananca mai bine o ciocolata sau suna un prieten si descarca-ti sufletul, ca asa iti faci rau!

4 răspunsuri:
| 80Cris a răspuns:

Iti trece dupa ce ti se ''curata'' sangele de dioxidul si monoxidul de carbon inhalat. Lasa-te de ele! Iti fac rau!

| Dragotta a răspuns:

Daca nu termini cu fumatul nu scapi tu de ea scapa ea de tine

| XK a răspuns:

Ai putea incepe prin a renunta la fumatwinking... dar totusi ia o gura de aer curat, plimbate (dar nu uita sa lasi pachetul de tigari acasa)winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc asa.
daca ai tras in piept, probabil esti ametit.eu una nu cred ca ai de ce sa iti faci probleme. o sa treaca.