| deea9707 a întrebat:

Cum as putea sa scap dee nervi cat mai usor si mai repede?

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca ai unde, te inchizi sa nu te auda nimeni si urli cat te tin plamanii. Daca nu, joaca un Quake. Sau asculta death metallaughing Cred ca cel mai sanatos ar fi sa faci miscare in aer liber regulat. Daca nici una nu merge ai putea avea nevoie de lobotomielaughing

| Alien a răspuns:

Tot mai multa lume nervoasa!

| Lilik a răspuns:

Luand o gura de aer. plimba-te undeva intr-un parc, lungeste-te pe iarba. sau acasa.ascultand muzica.

| Mina a răspuns:

@cristacheceliute : In legatura cu urlatul: mi-am amintit de o faza dintr-un film, era un tip care de cate ori se enerva, mergea sub un pod de tren si in momentul in care trecea trenul, urla cat il tineau plamanii laughing. Poti face asta laughing sau poti sa iei un Magne B6, sa iesi afara sa inspiri adanc aerul, poti sa bei un ceai de tei sau sa faci ceva care te relaxeaza.

| coosmin24 a răspuns:

Vezi un film de comedie, baga un somn, vorbeste cu prietena.

| procust a răspuns:

Pai depinde, cati ani ai? de ce ai nervi? bea niste ceai de tei sau sunatoare sau ia niste magne b6 si incearca sa te odihnesti suficient, sa ai o alimentatie bogata in fructe si legume proaspete si evita situatiile si persoanele care te enerveaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultă o melodie care îţi place, inspiră şi expiră.

http://www.trilulilu.ro/chien/25978f73a90be2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de boxwinking