| mafiotulnumberone a întrebat:

Vineri seara spre sambata, am avut banchetul. De la 20:30 pana la 5:00. In jurul orei 23:30 si 02:00 am fost tare ametit. Adica nu se invarteau gen astea, lucruri. Nu ma simt eu, nu stiu cum sa exprim senzatia. Vineri, la pranz, trebuia sa dorm, dar nu am reusit. Parintii imi spun ca este de la odihna si stres. Este adevarat? Cum as putea sa scap? Repede Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așteaptă că-ți trece.