| xSwearr a întrebat:

Am dat cu genunchiul din greseala intr-o usa si mi s-a umflat putin de tot rotula... are ceva? sper sa nu fac apa la genunchi din cauza asta. ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune o punga cu gheata pe rotula si maine mergi la medic!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Pui puțină gheață ( nu direct pe piele daca se poate ). Dacă nu trece da-i cu voltaren ori alt unguent antiinflamator.

| Lzehxo a răspuns:

Comprese cu gheata si un consult medical sunt cele mai bune optiuni.