| Sorinx a întrebat:

Am dureri la testiculul stang.Si am fost la 2 doctori.La spitatul de stat doctorul a spus ca am facut o post-orhita. Si cel de la privat a spus ca am canalul spermatic infundat.Si mi-a dat sa iau Neurofen supozitoare si LIoton Gel. Este grav? A mai patit cineva asta? Si daca nu imi trece voi face radiografie. MS MULT! DAU FUNDAA! VA ROG SA MA AJUTATI!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am avut asemenea senzatie, ca si cum sa fii ramas supra-excitat si nesatisfacut.
La ecografiere s-a gasit cauza: o piatra de rinichi, agatata in vezica!

| vocea a răspuns:

Sii pe mine ma mai dor cand racesc, dar asculta de sfatul medicului si protejeaza-te, sanatatea este pe primul loc in viata.

| anamariarot a răspuns:

La radiografie nu se poate vedea. Ai fost la urolog?