| AndreiCroitoru a întrebat:

am intampinat o problema care ma macina de cateva zile si anume.Sunt baiat si ma masturbez constant (odata pe zi iar in ultimele zile, de 2 ori) si am observat ca dupa 1 minut, pur si simplu ies din starea de excitare iar erectia incepe sa se duca...
Din ce cauza este asta? Este din cauza ca am facut asta prea des in ultimul timp si este necesara o pauza? multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Evident, ai obosit-o. Mai dă-i și ei ceva pauze și va fi iar zglobie!

| neutrino a răspuns:

Raspunsul ti l-ai dat singur.

| Emilian65 a răspuns:

Ar fi cazul sa te lasi de sportul asta. Mai tarziu ai sa regreti ce ai facut.

| bogdanandrei2000 a răspuns (pentru Emilian65):

Poate sa ramana ipotent?

| doctorandus a răspuns (pentru bogdanandrei2000):

Daca barbatii ar fi ramas impotenti de la masturbare, Homo sapiens ar fi acum specie disparuta.

| grab a răspuns:

Da, ai cam exagerat. las-o 1 data la 3 zile asa si ai sa vezi ca e mai bine.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Ia viagra laughing man incearca sa faci sex cu o fata fasa manuta in pace

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Nu suntem medici mai Nea Caisa. Daca stai sa ne asculti pe noi, o sa ajungi cu daravela taiata.