| elementz a întrebat:

Am nevoie de o parere urgenta! Aseara am facut sex cu prietena mea cu prezervativ era virgina.La urma cand am terminat de curiozitate m-am uitat sa vad daca are ceva sperma in vagin.Am vazut ceva alb si mi-e frica ca e sperma.Astazi mi-a spus ca ia curs din vagin o substanta alba si sa simtit cam rau.Eu nu as vrea sa fie gravida.Mam gandit sa cumpar Anticonceptional ca sa fiu sigur. Ce parere aveti? Ar fii altceva ca sa dezvirginat? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InoKo a răspuns:

Nu e sperma.Fii sigur.Deci stai linistit nu apelati la anticonceptionale pentru ca nu e nicidecum vorba de o sarcina.Lichidul alb din vaginul ei sunt niste impuritati.Aceste curge dupa ce se sparge himerul si odata cu el apare si elimineri de singe. E in regula.Se simte rau pentru ca a incercat pentru prima data si evident o doare. E ceva normal, biologocic.Muschii vaginali nu sau mai contractat niciodata asa de tare ca acum, Pentru ei a fost un efort foarte mare. Spune-i sa stea in apa calduta.Sa nu va nelinistiti. E in regula.Eu va asigur.Asa e cind incerci pentru prima data.Ar trebui sa stiti.Dont't worry, bafta.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu era sperma, era secretie vaginala de la ea. Nu poti cumpara anticonceptionale de urgenta de capul tau, ti-ai pune prietena intr-un pericol mult prea mare. Daca vrei sa te asiguri, trebuie sa o duci la ginecolog cat mai repede (maine dimineata cel tarziu).

| Bogdan_Rares_1980 a răspuns:

Recomand o perioada de 24 de ore sex
urgent, prietene, nu e sperma, fa i treaba aia cu degetul si cand o vezi ca si da "duhu" vezi ce rezulta, te ai prins, da? :d

| cooleu a răspuns:

Trebu sa faci din nou sex