| AndreiMihalescu132 a întrebat:

Aseară am făcut sex cu prietena mea dar am și eu o curiozitate.
In momentul in care am ejaculat, la nici 2 secunde am scos afara dar de data asta mi s-a părut foarte cidat? Am simțit deodată ca și cum s-a spart prezervativul. când m-am uitat nu era spart, spera era acolo și chiar am verificat sa văd dacă e spart și nu era. sunt curios și eu, lichidul acela care l-am simțit era de la ea, mi e oarecum sa nu se fii scurs sperma pe lângă prezervativ sau nu știu, dacă ma puteți lămuri dau funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acel lichid la care cel mai probabil te referi in intrebarea ta, a reprezentat secretia vaginala care este produsa de niste glande specializate existente in mucoasa vaginala, care intra in activitate in momentul in care excitatia femeii devine intensa. Prezervativul ramane fixat pe penis chiar si dupa ejaculare, doar in cazul in care marimea este cea potrivita si in acest caz iesirea spermei in afara printre penis si prezervativ devine IMPOSIBILA. Poti fi convins ca totul este in regula si nu ar trebui sa ai nici un motiv de ingrijorare. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca prezervativul a fost intact, atunci nu sunt sanse ca iubita ta sa fi ramas gravida.

| AndreiMihalescu132 explică (pentru Emilian65):

A fost intact, lichidul înăutrul prezervativului.
mulțumesc de răspuns

| io09675 a răspuns:

Este secretia vaginala