| kyo06 a întrebat:

Am o durepe insuportabila de spate.Mai exact la mijloc.
Azi am fost la Biserica si am stat in picioare pe perioada slujbei iar la sfarsit abia daca ma mai putema misca.
Acum cateva zile eram la bucatarie si am ajutat-o pe prietena mea la spalatul vaselor si la fel ma durea ingrozitor.
Va spun ca inca de cand ma stiu am probleme cu spatele, am fost la doctor de o gramada de ori, niciodata nu mi s-a gasit nimic, o singuradata mi s-a zis ca ar fi vorba de o raceala.
Aaa si am uitat sa precizez ca nu se intampla mereu ci in unele perioade... poate nu am stat in picioare mai mult timp...
Daca e cineva pe aici care m-ar putea ajuta cu un sfat as fi recunoascator. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

Te-a pedepsit dzeu, ca te gandeai la prostii in timpul slujbei.