| alexandru122142341 a întrebat:

TPU am o durere continua de cap burta maini picioare si ochi. nu pot sa dorm de durerile de burta si cap. o fii vreo gastrita ceva precizez ca am fost la munca si nu am mancat bine 3 luni jumate deloc eram asa stresat astept raspuns funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Iti sugerez sa mananci. Sa iei un algocalmin, paracetamol si sa te odihnesti. Trebuie sa mananci bine, de asta corpul tau reactioneaza asa. Durerile de muschi sunt provocate de suprasolicitare fizica, lipsa de oxigen sau lipsa substantelor necesare in corp. Si daca fumezi. Starea se agraveaza. Faci ce o fii. Dar i-ati un concediu medical daca e necesar, stai acasa si te hranesti bine si vor trece toate. Cand te simti putin mai bine, fa o vizita si la medic sa fii sigur ca totul e bine. Bafta