| CataAndrei a întrebat:

Am o Intrebare
Ce ar trebui sa mananc ca sa na ingras putin am 1, 72 si 68 kg si vreau sa am macar 75 kg (am pofta de mancare dar degeaba nu ma pot ingrasastraight face) dar sa nu fie mancare fast-food ca sa imi fu. ficati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

God.....de ce vrei sa te ingrasi? Vrei sa devi obez... -.-

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru CataAndrei):

De ce?! E aiurea. :o :O eu incerc sa dau cateva kg. jos si tu vreai sa te ingrasi! Care e scopul? nu inteleg... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| bossnomberone a răspuns:

E bine mai nu trebuie sa te ingrasi pai eu am 75 de kg dar am 1 75 si acum depinde si cat de facut esti, deci esti ok numai de chinui ca esti bine asa ma,, funda te rog