| g3orgy a întrebat:

Hmmm. ce sa fac si eu sa ma mai ingras putin am 1, 60 cm si 40 de kg straight face am incercat tot felul... vitamine. mancare fast food si toate cele si degeaba straight face pur si simplu nu ma ingras am fost si la un nutritionist si degeaba. iar in ultimu timp nici nu prea mai pot sa manank n-am pofta :-

6 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Pai nu te mai indopa aiurea cu fast-food ca nu rezolvi nimic.adopta o dieta sanatoasa, mananca lactate, fructe, peste, dormi suficient si ia suplimente nutritive.eu am luat niste pastilute de ingrasat dar sunt cam periculoase. daca imi zici cati ani ai, iti zic cum se numesc! nu-mi permit sa-ti spun daca ai sub 18 ani.sorrythinking

| asya a răspuns:

Ei bine, bate palma! Iau vitamine in prostie, mananc mult, dorm mult, dar degeaba si asta e din cauza organismului nostru! Cum altii se ingrasa de la orice mananca, noi facem contrariul, adica mancam mult si nu ne ingrasam deloc! Pe parcurs am invatat sa ma accept asa cum sunt! Cui nu-i convine sa nu se uite la mine! Ar trebui sa ne bucuram ca suntem slabute, cand altele habar nu au ce sa faca pentru a slabi...

| livia_twilight a răspuns:

Eu am mancat timp de o luna mancare de la fast-food dupa ora 7. Am pus pe mine cam 10 kg

| g3orgy explică:

Nu spune ca am 14 big grin

| laura1223 a răspuns:

Daca maninci cu pofta te ingras eu asa am faacut si m-am ingrasat dar mereu sa mananci cu pofta