| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ingras, dar rapid. Vreau sa iau in greutate 5-6 kg.
ce imi recomandati? ce mancaruri ingrasa?

P. S.: Ma refer la mancaruri mai sanatoase, sa nu imi spuneti ca fast-food.

Si inca ceva: nu am pofta de mancare. Ce pastilute imi recoamndati?

4 răspunsuri:
| Locaa a răspuns:

Pentru pofta de mancare ia vitamina C.si ca sa te ingrasi mananca mult mai preferabil dupa ora 7 searahappy

| 1992 a răspuns:

De obicei orice vitamine luate din farmacie ingrasa, mananca repede si seara, orice.tongue

| AlinSUNT a răspuns:

Mananca seara mult si i-a vitamina C! si daca vrei mananca multe ciocolata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ma numesc Mihaela si am 15 ani dar de cand ma stiu sunt slaba nu am mai mult de 50 de kg.Si eu as vrea sa ma ingras si daca gasiti o modalitate va rog lasati-mi un mesaj. Dar eu zic ca e mai bine slaba decat grasa pentru.ca am o prietena si are cam 100 de kg si are numai 15 ani, a ajuns la kg acestea din cauza unor vitamine si cred ca e mai bine slaba