| alexandru19921992 a întrebat:

am o întrebare în legătură cu o fisura anala cei care s-au operat sau si-a făcut făcut injecție botulinica le-a mai trecut sau sa înrăutățit mai tare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu m-am operat de fisura anala. N-am facut injectie dar mi-a trecut. Stiu cazuri care s-au operat de mai multe ori.

4 răspunsuri:
| alexandru19921992 explică:

Și unde te-ai operat? Și poți sa-mi recomanzi?

| Salontanul a răspuns (pentru alexandru19921992):

La Jula ( Gyula cum zic ei) in Hungaria. Multumesc pentru apreciere!

| alexandru19921992 explică:

Și te-a durut după operație? Sau pe parcurs când făceai treaba mare?

| Salontanul a răspuns (pentru alexandru19921992):

N-am vazut intrebarea asta pentru ca n-ai scris-o la "raspunde". M-a durut 13 zile. Cand mergeam la WC plangeam de durere. Am trait cu Tramadol, cate 2-3 pastile pe zi.