| RăzvannRăzviii a întrebat:

am o mare problema. In ultima saptamana, ma tot doare rau spatele, dar nu e la coloana vertebrala. Tata si vecinul meu mi-au spus ca ar fi de la rinichi, ma doare doar dimineata cand merg la scoala si atunci cand fac sport... chiar nu stiu ce am... unde credeti ca e problea si ce credeti ca ar trebui sa fac? (Va rog sa nu va distrati aici cu raspunsuri idioate pentru ca am o mare problema cred) Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu cred ca e de la rinichi,ar trebui sa te intele doar in partea de jos unde sunt situati rinichii, ori in fata in locul ficatului sau a splinei, am avut si eu probleme cu rinichii de mai multe ori si acolo apar durerile.

| CuteLittleKitty a răspuns:

Poate ai coloana fisurata tatal meu are la fel si are coloana fisurata sau poate ai coloana rasucita se poate!