| Tataran_Sebastian_1998 a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu cascatul,casc,vai ce urat suna... laughing
Eu casc foarte des chiar si cand ma rog/sant la biserica si nu stiu ce sa fac pentru ca e incomod,dac stiti vreun leac sau medicament.
Mersi, dau Funda! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate ascunde mai multe boli cascatul.
http://www.evz.ro/......68844.html
Mergi la medic daca te ingrijoreaza.
Te pup!

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Se spune ca nu ti se oxigeneaza bine creierul, de aceea casti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate te adoarme rugatul

| Kalla a răspuns:

Ai putea incerca sa dormi mai mult noaptea sau sa bei niste energizante.Eu asa fac cand imi este tare somn.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Pai sunt medicamente multe pentru asta nu stiu cum se numeste dar gasesti pe undeva

| dogslover a răspuns:

De obicei, oamenii casca pentru ca nu este oxigenat bine creierul, de obicei din lipsa somnului sau din cauza ca esti foarte plictisit si iti vine sa adormi. Poti lua un pepsi sau un cola sau incearca sa dormi mai mult noaptea (cel putin 9-10 ore - adica incearca sa te culci la ora 22). Daca totusi nu-ti revii, cere sfatul unui farmacist thinking