| clo9ryna a întrebat:

am o problema cu sinuzita am mai postat o intrebare in care v-am zis ce medicamente iau. deci cu toate astea am in continuare dureri insuportabile de cap si nu elimin nimic ( doctorita mi-a zis ca o sa incep sa elimin puroi ) nu stiu ce sa fac sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Pai si doctorita nu ti-a zis ce trebuie sa faci?
In fine, am un prieten, cu sinuzita care a facut asa
1. medicamente
2. s-a dus la cateva sedinte in care-i bagau aia niste andrele in nas si ii scoteau ce aveau de scos
3. punctul 2 n-a mers asa ca e programat luna asta pentru operatie
Nu zic ca asa va fi si la tine dar du-te la doctor macar sa stii o treaba