| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU. Am o problema de mai mult timp, cred ca din 2017. Cand imi ating capul penisului ma doare. Este putin lipiciosa. Atunci cand imi dau pielea in jos, nu aluneca usor, ci parca mai mult se desprinde. Am cautat pe net si problema ar putea fi Balatonis sau ceva de genul asta. Trebuie sa ma duc la doctorul de familie sau pot direct sa ma duc la o farmacie si sa cumpar o alifie sau ceva?
Va rog sa tratati subiectul cu seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LadyKanae a răspuns:

Sfatul meu e să mergi direct la medic dacă e deja o problemă cam veche. Cel mai probabil medicul de familie o să îți dea trimitere la urologie pentru diagnosticul final.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avand in vedere ca esti asa din 2017. ar cam trebui sa mergi la medic. Daca nu s-a tratat pana acum de la sine.