| madalin1008 a întrebat:

Am o problema ingrijoratoare pentru mine ...decateva zile ma cam doare testicului stang dar din cand in cand si cel drept ...nu stiu sigur daca testicului dar astceva ce ar putea sa ma doara in acea zona? Si daca ma doare testicului din ce cauza? Este grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa nu iti faci griji de pomana, testiculele sunt extrem de sensibile. Durerea poate fi cauzata si de la omasturbare nefinalizata cu ejaculare, sau o ejaculare partiala.

| madalin1008 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar o sa ma mai doara mult?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca in timpul somnului sa-l fi presat printr-o pozitie anume si aceasta durere poate persista chiar si 2-3 zile.

| madalin1008 explică (pentru corbulalbrosu):

Ma doare de vreo 3 zile sad