| DragoselAjutorul a întrebat:

Am o problema. penisul meu măsoară în stare flască 3.5 cm și in erecție 7 cm... Nu am nici sperma. M-am mastur*at dar nimic( în sens la sperma că nu vine). Am fost la doctor și na... Doctori din Romania. Mi-a zis că nu știe, la fel și la endocrinolog. Am vorbit cu tatăl meu și m-a pocnit că l-am întrebat așa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AssoX a răspuns:

Pai daca ai 10 -11 ani, na...e normal

| Meow230 a răspuns:

Cati ani ai?

| DragoselAjutorul explică (pentru Meow230):

| Meow230 a răspuns (pentru DragoselAjutorul):

Inca esti in crestere. Stai linistit. Variaza in functie de stilul tau de viata si de crestere. Dar e o marime ok La 14 ani. Odata cu vocea, o sa creasca si o sa se ingroase si penisul. Cu sperma n-ai bai de-acum o sa apara. Bafta

| DragoselAjutorul explică (pentru Meow230):

Vocea la 15 ani mi se schimbă?

| Meow230 a răspuns (pentru DragoselAjutorul):

14-15 ani. Pe-acolo.

| DragoselAjutorul explică (pentru Meow230):

Eu am 14