| Andrei1213 a întrebat:

Acum cateva zile am intalnit o fata si am ajuns sa ne iubim, dar de fiecare data cand sunt la scoala si ma gandesc la ea imi vine sa vomit fara nici un motiv. Ma trimit profesori acasa crezand ca este ceva mai grav. Cand ajung acasa ma simt putin mai bine si relaxat in pat. Apropo nu-mi mai vine sa mananc, inainte cand imi era foame tremuram acum nu mai tremur doar simt un gol in stomac si atat. Va rog ajutor.

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Prima iubire? Te coplesesc emotiile, o sa treaca dupa ce mai inaintezi putin in varsta si mai capeti experienta.

| Andrei1213 explică (pentru CuriousStuff):

Multumesc ca mi-ai spus.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumoasă e iubirea.