| qnowwul1 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o intrebare pentru a afla daca mai sunt persoane ca mine. Personal, imi plac bananele, dar, urasc orice suc de banane, milkshake de banane, inghetata de banane, iaurt de banane, doar de la miros imi vine sa vars, mai este cineva ca mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Hmmm... pe vremea lui Ceausescu era o pasta de dinti, Optima cu aroma de banane. Eu ma intrebam ce legatura are mirosul ei cu bananele.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E posibil. Și mie imi plac la nebunie vișinile, dar nu imi place iaurtul sau siropul de vișine. Compotul imi place, la fel si sucul natural. Dar nu (și) siropul, prefer cel de zmeură...

| Brizbriz a răspuns:

Orice altceva in afara de banane simple contine si zahar, care schimba gustul intr-unul lesinator

| and0ra a răspuns:

Eu sunt asa cu capsunile. Presupun ca nu iti place esenta si gustul imitator al fructului.

| qnowwul1 explică (pentru and0ra):

Multumesc de raspuns!

| Andreiomul a răspuns:

Cred că e ok. Gustul unei banane este diferit de aroma de banane din sucuri sau iaurturi.