| PinkLife0567 a întrebat:

Care este mancarea voastra preferata ( sarata si dulce si o bautura )?
La mine sunt sushi, inghetata si milkshake :X

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sarat - cartofii
dulce - inghetata de fistic sau alune
bautura - berea

| Madayna a răspuns:

Pizza, tiramisu si Nestea de piersici.

| facepalmlol a răspuns:

Cred ca as putea sa mananc pizza fara sa ma satur de ea vreodata
Si la dulce, nu stiu, cred ca negresa cu gem.
N-am o bautura preferata.

| HaHaGirl a răspuns:

La ce te ajuta? laughing
Pui tras la tigaie cu sos sweet chilli si orez cu legume (fara mazare )
Molle au chocolate
E cam scumpa bautura asta a mea preferata(vreo 5000 de dolari sticla), asa ca aleg fresh-ul de portocale.

| PinkLife0567 explică (pentru HaHaGirl):

Stii ca bautura preferata nu e preferata daca ai vazut-o doar la TV, da? rolling on the floor

| HaHaGirl a răspuns (pentru PinkLife0567):

Haha,din pacate pentru tine nu ma cunosti, n-ai de unde sa stii ce se ascunde in spatele contului de pe TPU, si nu apare in veci la TV, bautura aia o vezi doar in 2 locuri in lumea asta, nu e un lucru expus, si am baut din ea, tocmai pentru ca e cel mai bun lichid pe care l-am gustat vreodata a devenit si preferat.

| justmystyle a răspuns:

Mancarurile mele preferate sunt:
*sarata-sarmalutele cu frunze de vita
*dulce-waffles cu miere si fructe de padure
*o bautura-se numeste "SAVE SEX"-este foarte buna cu portocale, piersici si ceva rosu.:**