| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema..AM stare de oboseala de catva timp in unele zile indiferent cat am dormit..Ma simt ffff obosit..Se poate sa fie cancer? Am auzit ca un simptom acesta se poate sa fie...Am 18 ani si fumez cam de 2 ani jumate..Sau este de la maselele de minte. Mentionez ca zona este umflata si mai am din cand in cand durere de cap+febra+clantanitul uneia dintre urechi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| princess87 a răspuns:

Te duci cam departe. Pana nu consulti un doctor, nu ai de unde sa stii ce ai. Fa-ti niste analize