| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.De cateva zile testicului drept s-a umflat si am niste dureri daca este atins.Eu am fost operat de hernie la ambele testicule. Durere nu este la fel de mare ca atunci cand aveam hernie.Ce as putea avea?

Va rog sunt foarte panicat :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Din nou hernie s-ar putea să fi revenit.
Du-te la medicul de familie. Nu e de joacă dacă durerea nu trece trebuei să te prezinți la medic.

| StefanAdrian911 a răspuns:

Cel mai probabil, este zona imflamata.Hernie, poate sa fie si asta un aspect, ceea ce nu cred.
Ai o imflamatie, daca spui ca este umflat. Poti sa te consulti cu un Medic Urolog, care sa iti explice tot ce ai acolo.
Succes!