| ashmeker a întrebat:

am si eu o problema in fiecare dimineata daca trece de 12 si nu manc mi se face rau acum 4 zile mi s-a facut rau si am vomitat de vreo 10 ori si app in fiecare dimineata fac acid la stomac dimineata am simptomele urmatoare Ma doare stomacu imi vine sa vomit dar nu imi e foame Oare ce am Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicatt ar fi sa te adresezi medicului de familie si sa faci ceva analize..nu ezita ca iti pui sanatatea si viata in pericol
O seara bunahappy

| express11 a răspuns:

La doctor.nu mai sta. poti avea glicemia mica!

| vocea a răspuns:

Incerca sa mananci cand te trezesti o cana de ceai cu paine prajita, ceaiul daca se poate in loc de zahar sa pui miere, este clar a te doare daca stai nemancat, ineaca sa manci si sa respecti mesele principale ale zilei, mai ales dimineata este cel mai important ca sa nu faci ulcer doamne fereste succes

| ElenaSA a răspuns:

Mergi la medicul de familie si vezi ce trimiteri la medici specialisti iti da. Nu e de stat cu asa probleme.

| Alexandr a răspuns:

Nu stiu sigura ce ai dar incearca sa mananci ceva usor(nu mai manca la 12 pentru dimineat!)

| ellutza1426 a răspuns:

Incearca paine prajita sau ceva foarte dulce cum ar fi un sirop facut acasa sau miroase si ia o lingura de otet stiu ca nu e placut dar la mine a mers) Bafta!