| catbug00 a întrebat:

Buna!
Am intepaturi la plamanul stang cand respir.Mentionez ca astazi am tras din tigara electronica dar n-am tras si in plamani doar am pufait desi s-ar putea sa-mi intre si in plamani si am mai pufait o tigara doar o data.Ce as putea avea? am avut in trecut nevralgie intercostala care era tot un fel de intepatura doar ca mai intensa.
Sa nu mentionati de cancer sau mai stiu eu ce minuni ca nu-i cazul, nu obisnuiez sa fumez tigari sau tigari electronice.Va multumesc celor care dati un raspuns concret.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Vezi dacă îţi trece până mâine, dacă nu du-te de urgenţă la spital.
Poţi să suferi de o boală cardiacă, sau la plămâni, şi să faci un atac de cord.

| catbug00 explică (pentru lBroken69):

Mersi de sfat! cred ca e temporala cum spui tu.

| lBroken69 a răspuns (pentru catbug00):

Dacă nu e temporală, nu glumesc cu mersul la spital.Prezintă-te acolo dacă nu trece.

3 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Stai linistit ca nu are cum sa fie cancer...in special daca spui ca esti nefumator. In nici un caz de la un fum de tigara faci cancer. Banuiesc ca problemele sunt de alta natura. Go to the doctor happy