| RappingKrys98 a întrebat:

As vrea sa ma inalt.Pentru ca am cam 169 cm la 13 ani.Eu nu cred ca sunt scund dar am colegi de 180 si sunt aproape cel mai scund! Fac tennis de camp! Am piscina vara asta o sa inot mult si fac la spalier 1-2 pe saptamanahappy! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Eu am 150 cm la 14 ani, si nu ma plang. sunt cea mai mica din clasa, dar asta e. Vei creste, fiecare in ritmul sau.

| NoobOrPro a răspuns:

WOW e bine pentru varsta ta, ceilalti colegi sunt prea inalti... nu trebuie sa te inalti! La 13 ani... eu is pitic rauuuuuu am 12 si am 1, 35 big grin si soaramea are 13 1, 62 Inaltime, deci e bine cum esti