| RappingKrys98 a întrebat:

Am 13 ani si 1, 70m! Nu ma consider scund dar am colegi mult mai mari ca mine(1, 78-1, 80)! As vrea sa stiu cum ma pot inalta si eu. Fac la spalier cam o data pe saptamana si fac tennis de campwinking! Funda la cel mai bun raspunswinking!

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.de ce vrei sa fii neaparat mai inalt? 1. 70 este chiar bine.si eu am tot 1. 70(sunt fata big grin) si cred ca sunt cam prea inalta.nu cred ca te ajuta daca o sa fi mai inalt.adica...daca nu poti ajunge la raftul de sus iti iei un scaun.credema ca esti ok si mai ales la 13 ani.pana pe la 18 sa tot cresti. pupici!

| XanderLightBow a răspuns:

Cel mai bun sport pentru a creste mai inalt este unul cardio ( dar din antrenamentele cardio, si cel mai bun sport de a crete in inaltime, este INOTUL )

| UnCalatorPrinViata a răspuns:

Baschet/gimnastica happy
Dar pana la 18 ani o sa te tot inalti happy