| catanel10 a întrebat:

Daca inot aproape in fiecare zi cam in cat timp se dezvolta musculatura? Nu prea am fost pe strand, piscina etc. vara aceasta insa as vrea sa profit acum cat mai este caldura afara sa merg cam in fiecare zi si sa fac bazine. M-ar ajuta?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In 3 zile o sa arati ca un culturist rolling on the floor.pai ca sa-ti dezvolti musculatura ai nevoie de multa munca si timp mai omule.luni,ani de zile...

| Bl0ndu12 a răspuns:

Sincer,tear ajuta foarte mult dar daca o faci de placere ar fi cel mai bine. Timpul nu este exact depinde doar de cum esti acum si cu cat interes o faciwinking

| oniQqQ a răspuns:

Te`ar ajuta foarte mult dar trebuie sa stii foarte bine sa inoti astfel nu o sa te simnti prea bine deci eu iti sugerezi sa inoti cu placere si mie imi place sa inot foarte mult.

| catanel10 explică:

A1doru nu ma refeream sa ma transform dintr-o data in vreun Gore.