| allstarwatch a întrebat:

asa vrea sa ma ajutati cu ceva, deci daca consum proteine mai exact total mass 4200 exista riscul sa nu mai cresc in inaltime, sau daca ati mai intampinat aceasta intrebare va rog sa-mi spuneti dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Total mass nu inseamna proteine, e un supliment bazat pe CARBOHIDRATI, indulcit cu aspartam si alte porcarii.

De ce cumperi porcarii ieftine? Ia-ti proteine adevarate, nu faina indulcita

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Exită riscul să ai probleme de rinichi și de ficat!

| lpavel a răspuns:

Proteinele au rolul dezvoltarii muschilor daca te antrenezi, nu au efecte secundare, deci fi fara grija nu vei avea probleme cu cresterea, asta e sigur suta la suta!