| yo0krysty99 a întrebat:

Am 14 ani, 51 kg, 1.71m, 25cm in brat si vreau sa ma apuc de sala. Intrebarea este: Dupa catva timp de sala, pot sa consum proteine la varsta mea? daca da, Rapid Mass sau Total Mass 4200 ar fi bune pentru inceput?

Dau Fundita!

4 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Poti sa iei proteine. cu totul ca cica nu fac bine la organism. dar acum sa fim seriosi tongue cati au murit din asta?laughing uite eu iti spun ca e mai bine sa iei rapid mass decat total mass. sau daca iti permiti cumpara GFX e foarte bun si nu e mare difereta de pret. iti spun eu ca merita sa iei GFXwinking bafta happy

| danimazzz a răspuns:

Poti sa consumi proteine si din prima zi de sala incearca sa iei si nistea creatina ca sa-ti dea forta.Si rapid mass e mult mai bun ca total mass parerea mea.

| paullicaaa a răspuns:

Da!
(cred)

| Cosmin86 a răspuns:

De ce, nu trebuie sa iei mereu proteine ca supliment, le poti lua din mancare ( carne, branza, oua, lactate, peste, etc. )