| Legend123 a întrebat:

AstaZi când m-am trezit am avut niște dureri in fata inimii si in spate si sub brat. Ma doare atunci când respir. Ma tine un junghi in partea stânga a spatelui. Cu cât stau mai aplecat durerea este mai mica. Iar când stau in picioare si respir ma doare destul de tare. Ce credeți ca am straight face nu am mai avut asemenea probleme. ( am 15 ani )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Spune'le parintilor si du'te cat mai repede la un doctor. Nu e de joaca cu aceste dureri.

| Legend123 explică (pentru Nede):

Se pare ca am o nevralgie intercostala. Tocmai ce am venit de la medic laughing am tras curent sau ceva happy oricum mersi de sfat

| Nede a răspuns (pentru Legend123):

Nu ai pentru ce. E bine ca a fost doar atat si nimic mai grav. O zi buna sa ai in continuare.