| NeedForSpeed2013 a întrebat:

Azi am fost implicat intr-un scandal cu un baiat si am ajuns sa ne batem.Bine,nu cu pumni, avem doar 14 ani, eu am incercat sa potolesc situatia, dar a sarit la mine si l-am batut da asta nu conteza.Problema este ca mi-au ramas niste urme pe gat un fel de zgarieturi.Cum scap cat mai repede de ele, nu vreau sa vada parintii mei. Urgent Ms!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Puneti o esarfa sau ceva pana cand dispar...sau date cu fon de ten big grin

| NeedForSpeed2013 explică (pentru 愛日本):

K...ms de sfat ma gandeam la tricou cu guler, esarfa...nu is solcanulaughing

| 愛日本 a răspuns (pentru NeedForSpeed2013):

Nu ai pentru ce! Asa s-a acoperit si colega mea de muscaturi pe gat laughing.

3 răspunsuri:
| Xao20 a răspuns:

Ia nidloflor dispar in 2 zile daca iti dai de 3 ori pe zi cu el