| StereaCosmin a întrebat:

Azi, toata ziua am fost cam ametit si nu stiu de ce. Inima imi bate foarte tare daca stau linistit. Sunt baiat, am 14 ani, nu fumez, nu consum alcool, fac sport ca orice persoana normala. Cand ma ridic din pat si vreau sa fac ceva, simt cum ma ia o "moleseala".
Astazi am baut o gura de cappuccino, nu mult. Am mai baut asa ceva si inainte, dar nu mi s-a intamplat asa.
P.S: Ma cult in jur de 23:00 si ma trezesc dimineata la 7. Poate fi de la neodihna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

E posibil de la cappuccino, depinde de organism. Ai palpitatii. Oricum nu e de glumit, ar trebui un consult cardiologic!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti s-a mai intamplat? Ar trebui sa mergi sa-ti faci analizele. daca nu, poate ca ai baut mult cola, in felul asta m-am simtit si eu o zi intreaga, sau poate ca daca te-ai trezit asa, inainte sa adormi ai plans, am patit o si eu, totusi cred ca nu ar strica daca ai merge la medic mai ales daca starea ta persista

| giony54 a răspuns:

Este de la alimentatie, poate sa fie o anemie sau o boala de inima, de ce nu mergi la medic?

| LDCCristi a răspuns:

Pai asta e problema:Sportul
Sportul e foarte sanatos dar te sacatuieste.Trebuie sa iei calciu si niste vitamine.Iti dau eu un exemplu:Cand ma puneam in pat statea 2-3 minute si cand ma sculam aveam o stare de ameteala 1 minut.Si am luat niste vitamine si acum ma simt bine.

| Çõяÿηą a răspuns:

Poate fii si de la asta, dar cel mai bine ar fi sa consulti medicul de familie.Sa nu se agraveze situatia.

| kamybubu a răspuns:

Este si astenia asta de primvara.ia vitamine si bea cat mai multa apa si vei vedea ca iti va trece