| Robert_Tom_2000 a întrebat:

Salut TPU! Cand alerg fara sa joc fotbal alerg asa putin mai mult la alergatea ma ustura pieptul, daca joc fotbal ma ustura asa cand depun efort mai mult sau daca sunt privit de cineva si parca nu mai pot sa respir.Stiti ce am?

Dau FUNDA!
P.S. Am 14 ani, 43 de kg si 1, 55 m

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca asemenea dureri apar si la eforturi mici, atunci este timpul sa mergi la medic si sa nu amani aceasta vizita, indiferent de varsta, greutate si inaltime.

| Robert_Tom_2000 explică (pentru neutrino):

Da si daca alerg putin dar timp mai indelungat

1 răspuns: