| In33dH3lP a întrebat:

Ce tigari sa fumez pentru inceput! Fara comm cu,, nu mai fuma nu e bine`` fumez max 2tigari pe zi Multumesc Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vogue sau virginia slim

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Fumeaza Slimuri.

| IngerCazator a răspuns:

Vogue cu mentol sau virginia slim... sunt mai slabe, eu preger vogue ca se simte mai tare mentolulwinking
si totusi incearca sa nu fumezi prea mult happy