| VargaRobi2 a întrebat:

ceva sampon pentru matreata sa fie bun ca nu mai stiu cum sa scap de ea, acuma eu folosesc wash & go. ceva sfaturi sau sampoane bune pe care le stiti voi...ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai si scalpul gras( seboreic), foloseste Kellual DS de la Ducray. Este un sampon tratament ce se foloseste de 3 ori pe saptamana in prima luna, apoi reduci la o data pe saptamana.

| HurremSultan a răspuns:

Dove sau Gerovital.

| supermamici a răspuns:

Produsele naturale de la Yves Rocher, nu doar ca sunt bune si sanatoase pentru firul de par, insa au o gramada de promotii si cadouri in functie de valoarea comenzii (minim 39 de lei de ex. primesti un set de gentute): http://bit.ly/cosmetice-naturale-yr

| LadyMelian a răspuns:

Incearca tratamentul si samponul de la Gerovital.Sunt un pic mai scumpe dar are efect garantat.Eu cel putin asa am scapat de ea.

| bcalex96 a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu farca aveam zapada in cam am folosit nenumarate marci de samponuri chiar si formidabilul Clear dar la fel de 3 luni ma spal cu Nivea deja dupa prima spalare se vad rezultate incearca-l.

Răspuns utilizator avertizat
| ferdin a răspuns:

Gerovital plant este un sampon foarte bun.

| totastept a răspuns:

Poti folosi mai multe samponuri-unul o luna...altul o luna...sa stii ca merge deoarece daca folosesti doar unul matreata reaparehappy

| Anamariasiatat a răspuns:

Clear man! funda puppy dog eyes

| Aditpu a răspuns:

Eu ti asi spune sa folosesiti Dove.