| ParradiSs a întrebat:

crema nivea soft este periculoasa, adica poate provoca cancer sau scaderea sistemului imunitar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Crema Nivea soft este o crema hidratanta si nu provoaca cancere, este aprobata de Ministerul sanatatii si nu face rau de nici un fel, atata vreme cat nu o inghiti, doar te ungi cu ea.

5 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

Daca o mananci da poate. happy

| K0sti a răspuns:

La unii provoaca si prostie!

| Florentina9210 a răspuns:

Si in cel mai rau caz, decesul!

| alexandrualind a răspuns:

Nu face rau!

| iAMVi a răspuns:

Nu cred ca lucreaza nimeni de aici la Ministerul Sanatatii ca sa-ti confirme sau infirme intrebarea.
Si oricum daca era putin cancerigena, tot o lasau pe piata, si asa vor astia sa depopuleze mai repede. Sunt zeci de cazuri in care s-a descoperit ca unele produse de ingrijire personala desi se credea ca sunt inofensive aveau de fapt un grad de risc