| costydincaracalboss a întrebat:

.. Cum as putea sa ma inalt mai repede.Nu vreau raspunsuri de genul( Joaca bascket sau handball)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bella2332 a răspuns:

Da bine inteles ca poti..incearca sa te intinzi cat mai mult....sa stai cat mai drept. De asenea poti sta atarnat de o bara cu mainile. Astfet te vei inalta cu 2-3 cm.

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Mananca mult orez.eu m-am mai inaltat cu 10-15 cm..eu credeam ca este o minciuna.dar am incercat si a mers!

| costydincaracalboss explică (pentru davidtm):

Orezul trebuie sa fie crud?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce crezi ca exista un praf magic de inaltat? trebuie sa depui efort iar sportul este modalitatea prin care te poti inalta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai cum altfel decat prin sporturi de inaltime cum este innotul, volei, baschet.
Te pup!