| Nicusor0044 a întrebat:

cum as putea sa ma ingras?
Mănânc cât pot si nu pun un gram laughing)))
Si cum pot pune si masa musculara?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala (cat mai multa) si proteine (din carne, oua, peste, fasole, naut, nuci, seminte, etc).

| DariusNM a răspuns:

Corpul tau se va hrani cu nutrienti din acea portie de mancare. E practic imposibil sa mananci mult si sa nu pui nimic, DOAR daca nu faci sport in fiecare zi si arzi mai multe calorii decat consumi