| nico1200 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc? Vreau asta la abdomen si picioare.Tin dieta de aproximativ 2 saptamani, dar nu am vazut niciun rezultat.Am 62kg si 1.62 inaltime.O zi placuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista slăbit doar pe anumite parti ale corpului. Slabitul se face prin deficit caloric. 2 saptamani nu e un timp lung deloc, dar sa zicem ca aproape un kilogram trebuia sa pierzi. Nu te panica. O dieta nu se tine saptamani ci luni.