| JockerStoica a întrebat:

Dacă am mâncat acum 10 minute înghețată și acum beau bere fără alcool o să mă doară burta s-au îmi va fi rău?
Vreau un răspuns urgent!
Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intrebare de 2 lei... de unde sa stim noi ce o sa se intample in stomacul tau?

| vali1985 a răspuns:

Vei avea diaree sad

| bennnny a răspuns:

Depinde de oraganism, la mine de exemplu nu mi se intampla nimic...paote nici tie.

| Andreibosscss85 a răspuns:

Cred ca te va durea capu si vei vomita si te va durea si stomacu.Iti trebuie tratament dupa aceea te vei reface la loc.

| Louie12345 a răspuns:

Nu, nu patesti nimic!