| Emma221 a întrebat:

Daca vreau sa slabesc si in același timp beau cola nu mai slabesc? crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excesul de Cola dauneaza!
Te ingrasi daca exagerezi nu dintr-un singur pahar pe zi.
Cola produce dependenta, stiai?

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

O cana de cola pe zi, nu o fi foc. Nu te ingrasi de la asta.

| Holy2010 a răspuns:

Treci pe Cola Light!

| MedRex a răspuns:

Cola nu produce dependență, că nu există nimic în ea să dea dependență. Doza de cafeină e mică rău, iar problema vis-a-vis de slăbit e că zahărul din cola reprezintă calorii fără valoare nutrițională. 0 efect la 10, 5 g la 100ml. Zahărul în exces obișnuiește organismul să îi fie foame, când de fapt nu îi e.