| Bonea_Iustyn_1981 a întrebat:

Dc imediat dupa ce am fumat o tigara incep sa ametesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Depinde de nicotină țigărilor.
Dacă fumezi Davidoff, o să amețești oricum, dacă nu ești obișnuit cu cele mai "tari".
Sau, dacă amețești la cele mai slabe înseamnă că ești începător.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Probabil esti incepator si de aceea, nu esti obisnuit inca. Cu timpul nu o sa te mai ia ameteala.

| Florentina9210 a răspuns:

Simplu: Nu mai fuma!