| Lea1997 a întrebat:

de cateva zile am niste dureri in zona superioara stanga a abdomenului(sub coaste) si niste intepaturi tot in zona stanga a cutiei toracice, imediat sub inima. Durerile nu sunt insuportabile, dar as vrea sa stiu daca este ceva grav, pentru ca nu mai am pofta de mancare si am si usoare stari de greata. Mentionez ca am 15 ani. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| muceacitalinda a răspuns:

Buna! daca nu sunt grave cu atat mai bine, fuguta la doctor sau la telefon pentru sfat, nicidoata nu se stie, si eu am, de obicei de la oboseala, efort! funda daca consideri ca merit!

| TuttyFk a răspuns:

Si eu am la fel cred ca e si ceva pe baza de dezvoltare si o proasta alimentatie ca poate fi si de la stomac