| sebypetrescu921 a întrebat:

De cateva zile am o problema la genunchiul stang si anume ca ma doare cand indrept piciorul.
Tin sa mentionez ca am facut mult efort iar durerea nu este mare.
Se poate sa-l fi suprasolicitat?
Sau sa fie ceva mai grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, e foarte grav.
Pe bune? Ai făcut efort, te doare puțin piciorul și pui intrebarea asta aici?

| sebypetrescu921 explică (pentru Bondarel99):

O pun pentru că nu mi s-a mai întâmplat niciodată chestia asta de la efort fizic.

| BBJHHRUGs a răspuns:

Mergi la medic si fa niste analize.